שם משתמש:
משתמשים
סיסמא:

עמוד ראשי
ors
באבלס
משימת היהלומים
בנק מיינקראפט
משימת בזלת
vileg
הבאת חברים לאתר
סוגי עצים
חנות חיות
אנדרמן
789
משימת החיות
כלים
פורום עזרה

טיפ מהיר: הירשם לאתר!

משתמשים (18)מיינקראפט פרוץ להורדה

מיינקראפט פרוץ להורדה

מיינקראפט פרוץ להורדה
מיינקראפט פרוץ להורדה

המלצות לאתרים נוספים בתחום

youtube

youtube
מצחיק וזה על מיינקראפט

yiutube

מיינקראפט פרוץ להורדה

מיינקראפט פרוץ להורדה
מיינקראפט פרוץ להורדה

מיינקראפט להורדהyoutube

youtube

youtube
munescrk il מי שאוהב שיכנס

ערוץ מודים למיינקראפט

ערוץ מודים למיינקראפט
מודים למיינקראפט
מיינקראפט הוא משחק עולם פתוח, בו השחקן יכול לעשות כרצונו ללא מטרה ברורה. נקודת המבט היא מגוף ראשון אך השחקן מסוגל להגדיר אותה כגוף שלישי. המשחק מאפשר לשבור ולהציב קוביות, וליצור מהקוביות פריטים שונים אשר יעזרו לו להתקדם במשחק. חלק מפריטים אלו הם כלים, אשר יאפשרו לשחקן להשיג משאבים שונים.

המשחק מתחיל כאשר השחקן מוצב על פני השטח של העולם, בו קיימים מישוריםהריםמערותוימים. במשחק קיים גם אקלים הנע בין מדברי למושלג. מערכת הזמן במשחק מחלקת אותו למחזורי יום-לילה.

במשחק ישנם שערים, אשר מעבירים את השחקן לממדים אחרים, בהם הוא יכול להלחם במפלצות שונות, ולהשיג משאבים ייחודים.

צילום מסך של עולם משחק הנוצר באופן אקראי

Survival (הישרדות)[עריכה]

במצב משחק זה, השחקן צריך להשיג משאבים טבעיים, אשר אותם הוא מוצא ברחבי המפה. השחקן צריך להתמודד עם מערכת חיים אשר מושפעת לרעה מאירועים שונים במשחק. המערכת מושפעת מרמת הרעב של השחקן, אוכל ניתן להשיג מצייד חיות ומחקלאות. בחושך, מפלצות נוצרות ותוקפות את השחקן, דבר המאלץ אותו לבנות מחסה.

במהלך המשחק, פעולות מסוימות מעניקות לשחקן נקודות ניסיון, איתן הוא יכול לשפר את ציודו. השחקן יכול לסחור עם דמויות בעולם, ולמצוא מבנים אשר נוצרים ברחבי המפה. כאשר השחקן מת, הוא מופיע בנקודת ההתחלה שלו ללא חפציו, נקודת ההתחלה יכולה להתאפס על ידי שינה במיטה.

ניתן לשחק במצב המשחק Hardcore (קשה) בו רמת המשחק מוגדרת כקשה במיוחד, וכאשר השחקן מת הוא מאולץ למחוק את העולם.

Creative (יצירתי)[עריכה]

במצב משחק זה לשחקן גישה לכמות בלתי-מוגבלת של כל המשאבים והחפצים במשחק. השחקן יכול לעוף במהירות ברחבי המפה, מבלי לדאוג למערכת החיים והרעב. מצב המשחק זה מתמקד בבניית מבנים גדולים, ובבחינת רעיונות חדשים.

Adventure (הרפתקה)[עריכה]

במצב משחק זה, השחקן יכול לשבור בלוקים רק עם הכלים המיועדים לסוג הבלוק (לדוגמה: לא ניתן לשבור עץ ללא גרזן), ושליטתו בעולם מוגבלת. מצב המשחק הזה נועד למפות מותאמות אישית, אשר בהן השחק מהווה תפקיד פסיבי. בנוסף, הוא משמש למנוע הרס וגנבה במשחק מרובה משתתפים.

Multiplayer (מרובה משתתפים)[עריכה]

במצב משחק זה, השחקנים משחקים בשרת משותף, בו הם יכולים לתקשר ולהשפיע אחד על השני. כל שחקן יכול לארח שרת פרטי, בו הוא יכול לשחק עם חבריו. שרתים ציבוריים, מאפשרים מגוון של פעילויות מיוחדות.

השפעה תרבותית[עריכה]

המשחק זכה להצלחה נרחבת כבר מיציאת הגרסאות הניסיוניות, ובנה סביבו קהילה גדולה. הוא זכה לאזכורים רבים במדיות השונות, בין היתר במשחקי מחשב שונים כגון Borderlands 2. הביקורות למשחק היו אוהדות, והוא זכה לציון ממוצע של כ-93 בסך הביקורות..[1] בגרסאות מחודשות יותר ניתן לשנות את שפת המערכת גם לעברית ועוד שפות רבות.

YouTube[עריכה]

בעקבות מיינקראפט נוצרה קהילה רחבה בתוך אתר הווידאו YouTube של חובבי המשחק היוצרים ומשתפים סרטונים שונים. יוצרים אחדים צברו פופולריות רבה בקרב הגולשים.

5 מחוברים

צ'אט - 0 מחוברים

eXTReMe Tracker
האתר ערוץ מודים למיינקראפט נבנה באמצעות עיר האתרים - מערכת בניית אתרים בחינם הטובה בישראל !
© כל הזכויות על התוכן בדף זה שמורות לאתר ערוץ מודים למיינקראפט. תוכן מפר זכויות יוצרים? לחץ לדיווח !
אתרים נוספים ברשת שלנו: עיר הספרים | עיר הלימודים | עיר הציורים | העיר הוירטולית לילדים