סוי לונה ישראל


עמוד ראשי
מפת האתר
סירטונים
קישורים
ספר אורחים
שם משתמש:
סיסמא:
עוד לא נרשמת לאתר שלנו ? לחץ כאן להרשמה !
מחפש משתמש שרשום לאתר? עמוד המשתמשים הרשומים

עמוד ראשי
מה זה בכלל "סוי לונה"??
עלילת הסדרה: עונה 1
עלילת הסדרה: עונה 2
זהירות! ספוילר! עלילה עונה 3

טיפ מהיר: הירשם לאתר!

משתמשים (3)

עונה: שנייה 

  מ"ס הפרקים בעונה: 80

תאריך שידור: העונה השנייה עלתה באמריקה הלטינית ב-17 באפריל 2017 והסתיימה ב-29 בספטמבר 2017. בישראל, העונה השנייה עלתה בתאריך 4 ביוני 2017 והסתיימה בישראל ב-19 בנובמבר 2017.

החופשה נגמרה וכולם חוזרים ללמוד. חלום יוביל את הגיבורים להתמודד מול אתגרים אישיים חדשים, תשוקות, רגשות, וחיפוש אחר זהות אמיתית. לונה נמצאת בדרך לגלות את האמת, בזמן שהיא מחכה, עם מזל, למפגש שלה עם מתאו, אבל הוא חוזר שונה ושמור. אף אחד לא מכיר את הסוד שמתאו מסתיר. אבל לונה מוכנה להילחם מול הרוח והמים בשביל לגלות אותו. בדרכה, לונה תעזור למתאו לגלות את תשוקתו האמיתית והוא יצטרך לעמוד בלחץ של אביו התובעני. בזמן שבאחוזה יש לחץ עם הגעתו של אבא של שרון שמשנה את השגרה ומעלה זכרונות מן העבר. לונה מרגישה אמפתיה חזקה לאיש המצחיק והזוהר הזה שדומה לה כל כך. היחסים בניהם, דרך אישית חדשה נפתחת ללונה, ותעזור לה לברר על העבר המסתורי שלה. הקונפליקטים המקצועיים ישפיעו על המבוגרים. 

אמבר, חסמין, דלפי, רמירו, מתאו וגסטון, שמסיימים ללמוד בבלייק סאות´ קולג´, יצטרכו לבחור באיזו דרך ללכת בעולם הגדולים. עם זאת, מטאו יחיה בקונפליקט בין להגשים את הרצון של אבא שלו (קריירה יוקרתית באוניברסיטה) לבין מה שהוא באמת אוהב. באמצעות רמירו, הוא יגלה קבוצה של מחליקים ברחוב, "האדרנלין", שיובילו אותו לחיפוש התשוקה הכי גדולה שלו. מחוץ לבית הספר, הפופולריות של "ג´אם אנד רולר" ממשיכה לגדול ועכשיו יש בזירה מצלמות שמשדרות דרך האינטרנט מה קורה כל היום, אבל אירוע לא צפוי ישנה את כל התוכניות ויגרום למשבר שיאלץ את כל הצוות להיות מאוחדים ולעבוד ביחד. אירוע אחרון אחד גדול של העונה, שבו העולם של המוזיקה וההחלקה משולבים, יסמן אותם לתמיד. אחרים ימשיכו בדרך שלהם ואחרים יפגשו שוב, אבל כולם יסומנו בידידות העמוקה שמאחדת אותם. בסוף הדרך, לונה מגלה שהיא סול בנסון שרון בורחת אל לארץ אחרת ונוטשת את אמבר.

משתמשים חדשים:

3 מחוברים

צ'אט - 0 מחוברים

eXTReMe Tracker
האתר אתר המעריצות והמעריצים של סוי לונה!! נבנה באמצעות עיר האתרים - מערכת בניית אתרים בחינם הטובה בישראל !
© כל הזכויות על התוכן בדף זה שמורות לאתר אתר המעריצות והמעריצים של סוי לונה!!. תוכן מפר זכויות יוצרים? לחץ לדיווח !
אתרים נוספים ברשת שלנו: עיר הספרים | עיר הלימודים | עיר הציורים | העיר הוירטולית לילדים